November 2010

Váha k 7.listopadu

7. november 2010 at 11:27 | EsBell
Takže jsem se dnes ráno vážila. Hrozně jsem se toho bála, protože mi připadalo, že musím mít aspoň o dva kila víc. Jenže neměla.

Aktuální váha tedy je: 80 kg
Oddělovač


No mám z toho radost. Ale kdybych si to nekazila těmi přejídačkami, tak už jsem mohla být na váze mého prvního cíle. Ale i tak mám dole 3,5 kg. Jen pokračovat. :)

Sobota: Konečně na čerstvém vzduchu

6. november 2010 at 23:04 | EsBell
Avatar
Konečně jsem se dostala ven se svojí skvělou kámoškou. Nějak nám to nevycházelo, ale dnes jsme si našly obě čas a bylo. Sice nám potom začlo pršet, tak jsme skočily ke kámošce a koukly na film. Pokecaly jsme, podrbaly, nasmály. Jak mi bylo úžasně! Něco takového jsem dlouho potřebovala. Co se týče jídelníčku, řeknu tedy upřímně, že jsem ho nijak ukrutně neřešila. Kámoška nám k tomu filmu připravila jídlo - 3 krajíčky tmavého chleba zapečeného se sýrem. Dala jsem si. Ale myslím, že to nebylo zase úplně nejhorší.

Sobotní jídelníček
Snídaně: hrst ovesných vloček, uvařených v mléce, bílý jogurt, jablko
Svačina: zákys jahoda (od Madety)
Oběd: květákové karbanátky, bramborová kaše, nastrouhaná kedlubna, 1 kyselá okurka
Svačina: mandarinka
Večeře: 3 krajíčky tmavého chleba zapečeného se sýrem

Pití: 1,6 l vody, sklenka minerálky, hrnek zeleného čaje, hrnek pomerančového čaje

Cvičení
Žádné.

Úterý - pátek: Sakra, stále nestíhačky

6. november 2010 at 22:53 | EsBell
Avatar
Proč stále nestíhám? Co mám sakra ještě dělat, abych měla více času. Připadá mi, že dny jsou tak zatraceně krátké a že se jen a jen zkracují. Ráda bych Vám psala na blogy komentáře, ráda bych Vám zanechávala nové  příspěvky na blog, abyste tady neměli týden staré články. Ale nevím jak to udělat. Většinou přijedu domů, něco málo se naučím a jsem totálně KO. Nemám pak sílu napsat nablog ani písmenko.

Tímto chci jen říct, že mě mrzí, že Vás neobcházím každý den a že celkově mám aktivita na blogu je v kopru. Prosím, o shovívavost. Pokusím se něco s tím udělat.

Pondělí: Plavajíc proti proudu

2. november 2010 at 6:50 | EsBell
Avatar
Tak to je zase den. Všechno na houby už od rána. Vstala jsem s pekelně zachmuřenou náladou, svět byl celý nějaký divný. Ve škole nic moc, tu jsem nějak přetrpěla. Ale co se týká jídelníčku, tak jsem to posrala na entou. Takže jídelníček tu dnes přihazovat nebudu, moc se za něho stydím. Snad tedy zítra. :) Mějte se hezky, zatím.

Neděle: Konec divných prázdnin

1. november 2010 at 7:04 | EsBell
Avatar
Čaute. Tak nám prázdniny končí. A zase ta škola. Ale musím říct, že jsem si těch pět dní volna moc neužila. Kámoši na mě nějak pozapomínali, nikdo se mi neozval. Byla jsem domluvená s jednou kámoškou několikrát ven, ale prý ji to nějak nevycházelo časově. Navíc u nás doma bylo pěkně dusno. Naši spolu momentálně nemluví. Máti zaražená, tatík zaražený. Ticho. Opravdu tohle dodá člověk pojodu a dobrou náladu. Takže abych to shrnula, volno na dvě věci. A docela mě to mrzí, jelikož jsem si chtěla nějak psychicky odpočinout, ale to vážně nešlo, když pořád přemýšlíte nad spory svých rodičů. Doufám, že je to brzy přejde a bude zase všechno v pořádku. A jak jste si užily celé prázdniny vy?

Nedělní jídelníček
Snídaně: krajíc slunečnicového chleba, lučina, rajče
Svačina: jablko
Oběd: brambory, omáčka
Svačina: sklenice Fruit Jumbo broskvový
Večeře: cottage sýr, rajče, kousek tvrdého sýra, později kakao :(

Pití: 1,5 l vody, sklenka minerálky, hrnek čaje

Cvičení
Žádné.