Den třetí

4. october 2010 at 22:03 | EsBell
Avatar
Ahojky. Ráno jsem si pěkně vstala v šest, o půl sedmé jsem se pustila do snídaně. Jako obvykle jsem si dala cottage sýr. Asi si budu muset najít jinou variantu snídaní, jelikož je to už celkem nuda. Máte nějaký tip na snídani? Po škole jsem se vydala domů, sice jenom na půl hodinky, ale aspoň jsem si dala oběd. A po té slabé půl hodince tradá na hudebku. Po hudebce jsem myslela, že si cestu od vlaku pěkně pošlapu po svých, je to takových 20 minut rychlejší chůzí. Jenže moje akční babička pro mě poslala tetu autem. Takže s procházky nic nebylo. Chvíli jsem potom pobyla u své bábinky, ale brzy jsem se pakovala domů, abych si udělala vše do školy. Naučila jsem se češtinu a ještě mi zbývá udělat úkol do ajiny. Ale to snad rychle zmáknu. Cvičit jsem dnes necvičila, v ty pondělky se to vážně nedá. Díky hudebce se vracím domů v sedm, pak jen se připravit do školy a jít spát. Víc z toho dne prostě vymlátit nejde.

Dnešní jídelníček
Snídaně: pšenično-žitný chléb, cottage sýr, malá mandarinka
Svačina: malinové ochucené mléko, graham
Svačina: activia jahodová tvarohová, graham
Oběd: guláš s dvěma krajíci pšenično-žitného chleba :(
Večeře: broskev

Pitný režim: 400 ml malinového ochuceného mléka, 2,2 l vody, 0,2 dcl čaje

Cvičení
Žádné.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Chrissie Chrissie | Web | 5. october 2010 at 6:19 | React

Já s tím bojuju, vždycky ráno vstanu s dobrou náladou  a pak to jde postupně dolů.

No ty snídaně, já si dělám třeba vlastní musli, vločky s mlékem a naházim si tam co chci :) Myslim že je to o něco lepší než ty kupované protože ty bývaj hodně slazené a zapékané. Nebo si kup ovesnou kaši z pytlíku, mně chutnaj dobře když to nepřeženu s vodou a hodnotu maj taky dobrou :) Pak si taky kupuju tvarohy od Milko nebo Madety, maj rozhodně víc než bílý jogurt ale když si k tomu dáš jen 2 bebe nebo rýžové chlebíčky (bez polevy) tak je to fajn snídaně.

2 Mrs.Eddie Mrs.Eddie | Web | 5. october 2010 at 10:36 | React

Krásní jídelníček:)

3 Blackberry Blackberry | Web | 5. october 2010 at 17:02 | React

já bych nemohla asi snídat cottage, jím ho jen málokdy.
často si dělám míchaná vejce či omelety, třeba se sýrem, špenátem, můžeš si do ní dát i zeleninku či houby :) navíc to nasytí. ale bacha na žloutky, je v nich moc cholesterolu..
jinak můžeš snídat müsli s mlékem i ovoem, jogurty s ovocem mebo s müsli, ovesnou kaši apod :) na snídani vždycky vím, co si dát. ale oběd s večeří je horší.. :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.