June 2010

Zápisníček

27. june 2010 at 21:49 | EsBell
Naskenovala jsem vám obal mého zápisníčku, o kterém jsem mluvila v předchozím článku. Je na něm Amy Lee, kteou velmi obdibuju. Miluju její hlas. No nebudu se tady rozplývat. :) Dále si tam můžete Johnyho Deppa. Ten nesměl chybět. Snad jako každé holce se mi tenhle chlapík líbí. :)
Zápisník

XII.

27. june 2010 at 20:52 | EsBell
Avatar
S tímto dnem jsem opravdu spokojená. Vstávala jsem šíleně pozdě, tedy o půl jedné. Stydím se. Kolem druhé se mi v hlavě zrodila myšlenka, že bych si mohla psát jídelníčky předem. Pak jsem začala dumat nad tím, jak to udělat, abych vždycky a na jakémkoli místě věděla, jaký jídelníček mám předepsaný. Ve skříňce jsem našla malý sešitek, co děcka ve škole používají jako deníček. Vytáhla jsem pár starých časopisů a vystřihla jsem si z nich obrázky, které se mi líbily. Nalepila jsem je na deníček a vznikl zápisníček na předepsané jídelníčky. Později Vám můžu obal tohoto zápisníku naskenovat.
Dnes jsem taky cvičila. Jak dlouho jsem si takhle nedala do těla. Ani nevíte, jak se cítím skvěle. Vyhrát sama nad sebou je úžasné. Geniální pocit! A s jídlem jsem taky spokojená, jen opět chybí snídaně, ale nedivte se, když jsem vstávala v takovou nekřesťanskou hodinu.

Dnešní jídelníček
Snídaně: ---
Svačina: 2 mandarinky
Oběd: brambory, trochu sýra
Svačina: jablečná přesnídávka
Večeře: rebarbora

Cvičení
  • 35 minut aerobicku
  • 20 minut posilování (ruce, břicho, zadek)

The way goes on...

27. june 2010 at 20:35 | EsBell
Avatar
Chci se Vám omluvit za svou neaktivnost. Poslední dva týdny ve škole byly vážně jako peklo na zemi. Vůbec jsem se nezastavila. Tenhle profesor chtěl tohle, támhleten zas todle. Nejhorší už pominulo, ale naše škole je vážně nejvíce dementní. V pondělí a v úterý budu mít normální výuku jako vždycky. Tedy pokud stihnou v pondělí vytisknout vysvědčení, tak v úterý nám ho dají a pak budou prázdniny. Ale pochybuju, že se jim to podaří. Takže se úplně vidím, jak se v úterý doplahočím o půl páté domů.
Jinak celou tu dobu jsem se snažila v jídle hlídat a omezovat. Nějaká zaškobrtnutí samozřejmě byla. Taky jsem necvičila, což mě pěkně štve, ale vážně jsem to nestíhala. Ale se začátkem prázdniny začíná také období plné volna a spoustu času na všechny mé aktivity. Takže hurá. Prázdniny. To slovo miluju.

XI.

15. june 2010 at 21:56 | EsBell
Avatar
Tak dnes byl den potěš koště. Nebyla jsem ve škole, jelikož jsem si to zamířila do ordinace své dětské doktorky. Důvod? Preventivní prohlídka. Jak já to nesnáším. Pak mě čekalo ještě oční. Zrak se mi ani nezlepšil ani nezhoršil, za což jsem ráda. Jinak u optika mi srovnali brýle, tak je konečně nemám nakřivo.
Jídelák je myslím slušný, ale rozhodně by to mohlo být lepší.Dnešní jídelníček
Snídaně: ---
Svačina: banán, bílý jogurt
Oběd: brambory, nějaká omáčka, trocha sýra
Svačina: pomeranč
Večeře: plátek celozrného chleba, cottage sýr, větší ředkvička

Cvičení
Žádné. (velmi špatné)

III. - X. : Dny absolutního sebeničení

15. june 2010 at 10:22 | EsBell
Avatar
Ahojky. Hlásím se po více než týdnu a opravdu bych si za to nakopala. Ty poslední dny nebyly o ničem jiném než stresu, učení a co je nejhorší přežírání. Uhryzla bych si za to hlavu. Ale s tím teď  nic nenadělám. Musím se dívat dopředu, i když to je pro mě strašně složitý. Jsem jedním z těch lidí, co pořád řeší minulost. Možná se to zdá, ale strašně to spoutává a mám neustále pocit, že jsem ve vězení z vlastních myšlenek.

Jinak se omlouvám, že jsem vás více než týden na vašich blozích nenavštívila. Napravím v nejbližší době.

A jídelníček dnes jistojistě přidám.

II.

6. june 2010 at 15:00 | EsBell
Avatar
Měl by tady být jídelníček za sobotu. Ale ten tady neuvedu, protože si ani nepamatuju, co jsem za tuny věcí snědla. Slavili jsme včera mé narozeniny, které mám vlastně dneska. Ano, opět jsem o rok starší. Už je to sedmnáct let, co straším na tomhle světě.

No a jak to tak na oslavě bývá, bylo všude kolem plno lákadel. Odolávala jsem dlouho do té doby než přišla babička. Ach, ty babičky. Upekla mi dortu, byla opravdu krásná, taková menší, ale dvojpatrová, zalitá marcipánovou polevou a ozdobená marcipanovýma růžičkama. Škoda krájet. No musela jsem ochutnat. Když jsem prvně odmítla, tak se urazila. Takže jsem si kousek dorty nakonec dala. No a pak to jelo. Babička mi pořád nabízela všechno co upekla, či uvařila. No prostě a jasně, byla jsem přejedená nezdravými, tučnými a sladkými jídly. Cítila jsem se hrozně.

Jsem ráda, že dneska budu normálně pokračovat ve svém hubnoucím programu. Za tak krátkou dobu pociťuji, že mi prospívá. Cítím se jednoduše lépe.

Večer jsem určitě přidám jídelníček z dneška.

(*Pokud se Vám zdá, že jste v infu o mě viděli na místě age číslo 17, je to proto, že jsem tvor líný a nechtělo se mi psát 16, abych to za chvíli mohla změnit na 17. Místo toho Vám to složitě vysvětluju, což je velmi logické a velmi to ušetří práci. To je samozřejmě ironie.)

Mějte se krásně.
EsbellI.

4. june 2010 at 20:37 | EsBell
Avatar
S dneškem jsem v celku spokojená. I když ve škole byla honička, nestíhala jsem se vůbec najíst. Takže to jídlo ráno bylo jaksi odbyté. Domů jsem se vrátila kolem čtvrté a kolem tři čtvrtě na pět jsme měli oběd. Mamka taky nestíhá vařit, když chodí do práce, a tak často mám oběd v tuto dobu. Měli jsme borůvkové a povidlové knedlíky. No nic moc dietní jídlo teda. A bylo to děsně sladké. Ale potom celém dni jsem měla hlad, tak jsem to snědla. Ale pak jsem měla úplně hnusně v puse z toho. A na večeři jsem nic takového neměla. Vzala jsem si mandarinku. Teď už se rozhodně ničím cpát nebudu, chystám se totiž se jít sprchnout a jít spát.

Dnešní jídelníček
Snídaně: 3/4 rustikální housky
Svačina: 1/2 rustikální housky
Svačina: ---
Oběd: borůvkové a povidlové knedlíky
Večeře: mandarinka

Cvičení
Dnes bohužel žádné.

What happened...

4. june 2010 at 17:19 | EsBell
Avatar
Ahojte.
Píšu Vám asi po dvou dnech. Ve škole nás teďka stále zásobují písemkami, testy a zkoušením. A myslím, že v tomhle stylu pojedeme téměř až do konce června. Známky se uzavírají teprve 25.6. Což je ještě nějaká doba.

Co se těch dvou dní týče, tak jsem se docela překonala. Neměla jsem jsem ani žadný chipsy nebo něco sladkého, prostě nic. Jídelníček by se dal sice ještě vyladit, ale i tak jsem ráda, že se tam neobjevily tyto nezdravé věci.

Ovšem se cvičením to bylo podstatně horší. Necvičila jsem, ale chystám se si udělat plán dní, ve kterých si do detailů rozepíšu, co kdy dělat, abych měla na všechno čas. Ovšem budu ho muset jednou za čas pozměnit, jelikož stereotyp je šíleně nudný.

Toť vše o tom, co se stalo a co mám v plánu...


One

2. june 2010 at 18:20 | EsBell
Thinspo


S.O.S I need help

1. june 2010 at 19:55 | EsBell
Avatar
Ahojte!
Potřebovala bych od vás zkušenějších poradit. Moje první dva dny neproběhly nijak valně. Nemám moc času. Ale na to se rozhodně nechci vymlouvat. Zvlášť, když jsem se už rozhodla, že se svým nehezkým tělem něco udělám.
Právě proto se vás chci zeptat, jak máte uspořádaný čas, aby jste stíhali pravidelně jíst, cvičit, zvládali školu a taky jiné zájmy, jako třeba nějaké kroužky atd.

Největší problém mám asi s pravidelností jídla. Taky bych potřebovala poradit s tím co a kdy jíst. Tápu v tom. A to cvičení je katastrofa. Třeba ve středy se dostávám domů okolo šesté.

No a tak doufám, že mi pomůžete to nějak všechno zkombinovat, vytvořit nějaký plán, abych všechno zvládala.

Děkuju